Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyeleri

Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyeleri

Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyeleri Politika

Malatya Büyükşehir : Selahattin Gürkan 
Akçadağ : Mustafa Kırteke: 
Arapgir : Rıza Murat Türksoy 
Arguvan : Ahmet Eren 
Darende: İsa Özkan 
Doğanşehir Vahap Küçük 
Kuluncak : Erhan Cengiz (Cumhur İttifaki) 
Hekimhan: Hacı Mustafa Arıkan (Cumhur İttifakı) 
Yeşilyurt: Mehmet Çınar
 Battalgazi: Osman Güder 
Pütürge: Mikail Sülük 
Doğanyol: Hakan Bay 
Kale: Murat Koca 
YEŞİLYURT BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ ADAY LİSTESİ:
1-HABİP AHMET ŞAHİN 
2-SELİM PİLTEN 
3-MURAT ALABAŞ 
4-SÜLEYMAN BAYRAM 
5-İBRAHİM AYDOĞAN 
6-HAMİT ILICAK 
7-BEKİR KARAKUŞ 
8-MEHMET NACİ ŞAVATA 
9-BURHAN KILIÇ
10-İSMAİL CANER KAYMAZ 
11-NEBİ YİĞİT 
12-ESİN TANRIVERDİ 
13-BATTAL TUNCAL 
14-MEHMET AKİF KARACA 
15-RAMAZAN YAKICI 
16-NEVZAT DİRİ 
17*MEHMET ÖZEN 
18-HASAN BASRİ YÜKSEL 
19-MURAT GÜMÜŞ 
20-HASAN KARAGÖZ 
21-NUMAN ÖZCAN 
22-ALİ PALANCI 
23-MEHMET MİRZA DİNÇER
24-NUSRET ASLAN 
25-OKTAY ÖZEVREN 
26-MEHMET NAKİR 
27-VAHAP MURAT 
28-ŞEYDA ÖZTÜRK ASLAN 
29-FATİH SEVİM 
30-RAMAZAN MADEN 
31-HALİME ÇAKAR 
32-EYÜP AHMET BAŞAR 
33-ALİSEYDİ ÜNLÜ 
KONTENJEN : 
1-KADİRCAN ESEN 
2-BARAN YILDIZ 
3-MUZAFFER ÇELİK 
4-ŞAHİN ÖZER 
YEDEK LİSTE: ALİ ÖZŞEKER KİBAR ASLAN AHMET ÜNSAL İZCİLER BATTAL ERTAN FURKAN TATAR HACI MEHMET AYDEMİR MEHMET POYRAZ ARİF AKSOĞAN ÖMER TAŞ HACI KOÇ VEYSEL SER VEHBİ AKIN RAMAZAN ŞAHİN SABRİ YILDIZ İZZETTİN AKKAYA ÖMER AYSÖNDÜ MAHMUT KESKİNKILINÇ YUSUF DOĞAN FAHRİ AKTAĞ ŞERAFETTİN DURAK ZEKİ ERDEM NURETTİN SAĞLAM RAMAZAN ALTIN AZİZ KARADOĞAN HÜSEYİN İÇLİ GÜLÇİN UTAŞ ASLAN SEVİL ŞİMŞEK GAZİ DİNÇ MEHMET BÜLBÜLOĞLU MEHMET YILDIRIM ARİF KOYUN NAİLE ALTUNTAŞ HASAN ORUÇ NİHAT HACIOĞLU DÜNDAR TUNÇ İBRAHİM CANAL MEHMET AYHAN ÖRSEL

BATTALGAZİ BELEDİYE MECLİS ÜYE ADAYLARI:

1 BATTALGAZİ HASAN DEMEZ
2 BATTALGAZİ MEHMET ÇOLAK
3 BATTALGAZİ VAHAP ERDEM
4 BATTALGAZİ NEVZAT ASLAN
5 BATTALGAZİ MUSTAFA UMUT YALÇIN
6 BATTALGAZİ ÖZLEM PELİTOĞLU
7 BATTALGAZİ RIFAT TÜRKER
8 BATTALGAZİ İSMET CİCİ
9 BATTALGAZİ METİN MANDAL
10 BATTALGAZİ MUHSİN ÖZ
11 BATTALGAZİ EBRU İNANÇ
12 BATTALGAZİ OSMAN ŞAŞA
13 BATTALGAZİ CUMHUR ŞAHAPLIOĞLU
14 BATTALGAZİ BİLAL YAPILIKAN
15 BATTALGAZİ TARKAN BAYRAM
16 BATTALGAZİ ADEM ATALAN
17 BATTALGAZİ ABDURRAHMAN KIZIL
18 BATTALGAZİ HADİ BAYINDIR
19 BATTALGAZİ LEYLA TEKEDERELİ
20 BATTALGAZİ YUSUF AKSAÇ
21 BATTALGAZİ ABUZER ALTIN
22 BATTALGAZİ SIDDIK ÖZDEMİR
23 BATTALGAZİ TUNCER BULGURLU
24 BATTALGAZİ MEHMET ULAŞ
25 BATTALGAZİ SEYİT AHMET TAŞIR
26 BATTALGAZİ MİKAİL İKİZ
27 BATTALGAZİ AHMET SOLMAZ
28 BATTALGAZİ RAMAZAN HAN
29 BATTALGAZİ BURAK SÜRMELİ
30 BATTALGAZİ BAYRAM ÇELİK
31 BATTALGAZİ MEHMET USLU
32 BATTALGAZİ MUSTAFA KARAMAN
33 BATTALGAZİ HASAN ÖZCAN
KONTENJAN
1 BATTALGAZİ ZAFER KIRÇUVAL
2 BATTALGAZİ EYUP SAĞLAM
3 BATTALGAZİ ADİL DEMİREL
4 BATTALGAZİ ALİ SONKAYA

AKÇADAĞ BELEDİYE MECLİS ÜYE ADAYLARI:

1 AKÇADAĞ MEHMET KORKMAZ
2 AKÇADAĞ BEKİR ŞEKER
3 AKÇADAĞ MEHMET ALİ TURAN
4 AKÇADAĞ CELAL ARTAN
5 AKÇADAĞ HAMDİ KOCA
6 AKÇADAĞ ARİF ÖZCAN GÜNAY
7 AKÇADAĞ MURAT TURCAN
8 AKÇADAĞ SÜLEYMAN ELİDEMİR
9 AKÇADAĞ ZÜBEYDE BALIK
10 AKÇADAĞ ZAFER DEMİR
11 AKÇADAĞ HAKAN UÇAR
12 AKÇADAĞ ALİ İNAN
13 AKÇADAĞ MEVLÜT POLAT
KONTENJAN
1 AKÇADAĞ MUSTAFA EVİN
2 AKÇADAĞ HASAN ULUTAŞ

ARAPGİR BELEDİYE MECLİS ÜYE ADAYLARI:

1 ARAPGİR HÜSEYİN ŞAFAK
2 ARAPGİR MEHMET METİN BÖLÜKBAŞI
3 ARAPGİR MEHMET EROL HAKAN
4 ARAPGİR ALİ FİKRİ KONUKÇU
5 ARAPGİR HAMİ YÜKSEL
6 ARAPGİR ALİ İMRAN KOCA
7 ARAPGİR HÜLYA BİLGİÇ
8 ARAPGİR ALİ EYİGÜN
9 ARAPGİR CELAL KIZILKAYA
10 ARAPGİR ADNAN DAŞİK
KONTENJAN
1 ARAPGİR HACI İBRAHİM AKTAŞ

ARGUVAN BELEDİYE MECLİS ÜYE ADAYLARI:

1 ARGUVAN Hacı Bayram DEMEZ
2 ARGUVAN Hüseyin EKİCİ
3 ARGUVAN KADİR ÖZDEMİR
4 ARGUVAN Bedri ASLAN
5 ARGUVAN Rabiye DEMİR
6 ARGUVAN FATMA ŞİMŞEK
7 ARGUVAN Dursun DEMEZ
8 ARGUVAN Akif YILDIRIM
KONTENJAN
1 ARGUVAN Gazi MANSUR

DARENDE BELEDİYE MECLİS ÜYE ADAYLARI:

1 DARENDE HULUSİ KAYA
2 DARENDE CEMAL BAŞPINAR
3 DARENDE MUHARREM APAN
4 DARENDE ABDULVAHAP TERZİ
5 DARENDE BEKİR ŞAHİN
6 DARENDE OSMAN YÜCEL
7 DARENDE HULUSİ TOKGÖZ
8 DARENDE MECİT ERDEN
9 DARENDE MEHMET BÜYÜKTEPE
10 DARENDE GAZİ KARAKAYA
11 DARENDE HAYDAR ÖZDEMİR
12 DARENDE ZEKİ BOZKURT
13 DARENDE VEYSEL KARAMAN
KONTENJAN
1 DARENDE TUNCER ÇALIK
2 DARENDE CUMA BAYRAM

DOĞANŞEHİR BELEDİYE MECLİS ÜYE ADAYLARI:

1 DOĞANŞEHİR RÜSTEM ÇATI
2 DOĞANŞEHİR HASAN KAPLAN
3 DOĞANŞEHİR NEBİ GÜMÜŞ
4 DOĞANŞEHİR MEHMET ORMANCI
5 DOĞANŞEHİR MEHMET ÖKSÜZ
6 DOĞANŞEHİR CELAL DURAK
7 DOĞANŞEHİR NAFIZ AKTAN
8 DOĞANŞEHİR ÖMER KARAKÖSE
9 DOĞANŞEHİR MUSTAFA BİRİŞİK
10 DOĞANŞEHİR ATİLLA EĞİLMEZ
11 DOĞANŞEHİR DOĞAN BİRİŞİK
12 DOĞANŞEHİR HANİFİ KARAKAŞ
13 DOĞANŞEHİR MEHMET SÜLÜ
KONTENJAN
1 DOĞANŞEHİR DURALİ ZELYURT
2 DOĞANŞEHİR BEKİR ALPAGUT

DOĞANYOL BELEDİYE MECLİS ÜYE ADAYLARI:

1 DOĞANYOL EMRAH SEVİMLİ
2 DOĞANYOL ÖZCAN ÖZ
3 DOĞANYOL ENSAR SUNAL
4 DOĞANYOL SELÇUK ÇAKIR
5 DOĞANYOL HAMZA GÜNGÖR
6 DOĞANYOL HÜSNU TOKTAŞ
7 DOĞANYOL YAŞAR AYÇİÇEK
8 DOĞANYOL AZİZ ATEŞ
KONTENJAN
1 DOĞANYOL HASAN HÜSEYİN DOŞAR

HEKİMHAN BELEDİYE MECLİS ÜYE ADAYLARI:

1 HEKİMHAN KEMAL DENİZ
2 HEKİMHAN METİN BENLİ
3 HEKİMHAN ALİ MUTLU
4 HEKİMHAN AYDIN BULUT
5 HEKİMHAN OSMAN ŞAHİN
6 HEKİMHAN ADİL KULA
7 HEKİMHAN ALİ KILIÇ
8 HEKİMHAN AHMET LEVENT
9 HEKİMHAN EKREM SARIBAŞ
10 HEKİMHAN MEHMET KAYA
11 HEKİMHAN MEHMET ÇOBAN
12 HEKİMHAN İSMET ÇAKIR
13 HEKİMHAN HASAN ÇELİK
KONTENJAN
1 HEKİMHAN MEHMET KUZUCU
2 HEKİMHAN ERDAL EVREN

KALE BELEDİYE MECLİS ÜYE ADAYLARI:

1 KALE BÜNYAMİN ÖZDEMİR
2 KALE ABDULVAHAP AKDENİZ
3 KALE MEHMET SABRİ CENGİZ
4 KALE AHMET KILIÇGÖZ
5 KALE HASAN AYAZ
6 KALE ASLAN KARADENİZ
7 KALE ŞÜKRÜ GÖK
8 KALE HAŞMET ÖZTÜRK
KONTENJAN
1 KALE MAHMUT ÖZBAYSAR

KULUNCAK BELEDİYE MECLİS ÜYE ADAYLARI:

1 KULUNCAK MEMET YILMAZ
2 KULUNCAK YUSUF KALKAN
3 KULUNCAK YASİN KORKMAZ
4 KULUNCAK MUSA İNCİ
5 KULUNCAK ERDOĞAN YILMAZ
6 KULUNCAK İRFAN PİŞGİN
7 KULUNCAK CAHİT ASLAN
8 KULUNCAK MURAT GEYİK
KONTENJAN
1 KULUNCAK TURAN ÇALIŞKAN

PÜTÜRGE BELEDİYE MECLİS ÜYE ADAYLARI:

1 PÜTÜRGE NEDİM ÇEKER
2 PÜTÜRGE EKREM KARAKUŞ
3 PÜTÜRGE MEMET ASLAN
4 PÜTÜRGE MEMET EMİN ÖZHASAR
5 PÜTÜRGE AHMET TURAN BEŞİRİK
6 PÜTÜRGE HASAN GİRGİÇ
7 PÜTÜRGE MEMET İLTİR
8 PÜTÜRGE BAYRAM KARAASLAN
9 PÜTÜRGE İBRAHİM AYAYDIN
10 PÜTÜRGE TAYYAR TEKDEMİR
KONTENJAN
1 PÜTÜRGE HASAN KARAKAŞ

YAZIHAN BELEDİYE MECLİS ÜYE ADAYLARI:

1 YAZIHAN Selim GÜLTEKİN
2 YAZIHAN Mehmet KUŞBEY
3 YAZIHAN Ali PERKTAŞ
4 YAZIHAN Bilal UÇAR
5 YAZIHAN Mehmet KILIÇ
6 YAZIHAN Niyazi IŞIK
7 YAZIHAN Mahmut BOZTEPE
8 YAZIHAN Ali Mehmetoğlu
9 YAZIHAN Cemal BARUT
10 YAZIHAN Volkan KILIÇ
KONTENJAN
1 YAZIHAN Kadir YOLDAŞ

Yorum Yaz


Yorumlar

Çok Okunanlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom