Avşar,’Türk Milletinin Sigortası MHP’dir’

Avşar Doğanyol Ve Pütürge’yi Ziyaret Etti

Avşar,'Türk Milletinin Sigortası MHP'dir'
Malatya
Avşar Doğanyol Ve Pütürge’yi Ziyaret Etti

Haber Editörü: Pusulamalatya

MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar ve yönetimi Doğanyol ve Pütürge ilçe teşkilatlarına ziyarette bulundu ve sorunları birebir dinledi.

Başkan Avşar, ilk ziyaretini  MHP Doğanyol İlçe teşkilatına gerçekleştirerek burada bir dizi ziyaretler ve esnaf gezilerine katıldı. MHP Doğanyol İlçe Başkanı Yaşar Ayçiçek,” İl Başkanımız R.Bülent Avşar başkanımızın ilçemize ziyaretleri bizleri son derece heyecanlandırmış ve mutlu etmiştir. Yıllar sonra ilçemize bir il başkanımızın ve yönetiminin gelmesi davamıza olan bağımlılığımızı daha fazla artırmıştır.Kendisine ve tüm yönetime dava arkadaşlarıma teşekkür ederim”dedi.

MHP İl Başkanı R.Bülent Avşar ise ilçe teşkilatına yaptığı konuşmada,” 1990 yılından bugüne kadar davamıza sahip çıkan Doğanyol ilçe teşkilatımızın yaptığı çalışmaları ve Üç hilalli sancağımızın dalgalandığını yerinde görmek için ziyaretlerine geldik. Biz her zaman milletimizin vicdanının sesi olmuşuzdur. Aziz Türk Milletinin vicdanına ve beklentisine cevap veren MHP gündelik siyasi hesaplar içine çekilmez. Milliyetçi Hareket Partisi başbuğumuzun çizdiği yolda ilerlemekte, liderimizin öncülüğünde azim ve kararlılıkla ilerlemektedir. Şahsi veya parti çıkarlarımızı Milli çıkarlarımızın üstünde tutmadık, asla da tutmayacağız. Bu düstur ile yürüyüşümüze devam edeceğiz. Bu dava dualı bir davadır. Şehitlerimizin ve ailelerinin duası her zaman bizimledir. Dualarla korunan bu hareket hiçbir zaman yanlışa çekilemez. “ifadelerini kullandı. Avşar Doğanyol’da, Doğanyol Belediye Başkanı Recep Gülbeyi, Doğanyol Kaymakamı Asım Solak’ı, Doğanyol İlçe Emniyet Amirliğine ziyarette bulunarak ilçe hakkında bilgi alışverişinde bulundu.Avşar Doğanyol ziyaretinde esnafları da gezerek sorunları hakkında bilgi aldı.

AVŞAR PÜTÜRGE’DE:

MHP İl Başkanı R.Bülent Avşar aynı gün Pütürge ilçesine de ziyarette bulundu. Avşar Pütürge’de ilk ziyaretini MHP İlçe teşkilatı Başkanı Ramazan Baytekin ve yönetimine gerçekleştirdi. MHP İlçe Başkanı Baytekin ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “İl Başkanımızın ziyaretleri bizleri çok memnun etmiştir. Şahsım ve yönetimim olarak İl Başkanımızla birlikte yaklaşan seçimlerde başarı sağlayacağımıza inanmaktayım. İl Başkanımız Bülent Avşar bey’e ilçemiz ile ilgili sorunları aktardık. Ve inanıyorum ki MHP’nin bu birlik ve beraberliği bizlere Malatya’da başarı getirecektir. “ifadelerini kullandı.

MHP İl Başkanı R.Bülent Avşar ise, “Yüce gönüllü, Mert dava erleri her ne şart olursa olsun milletin mukadderatına, devletin bölünmez bütünlüğü için tarihin her döneminde yiğitlik göstermiş ve Milliyetçi Hareketin geçmişinden bugüne davamıza sahip çıkan Pütürge ilçe teşkilatımızın yaptığı çalışmaları ve Üç hilalli sancağımızın dalgalandığını yerinde görmek için ziyaretlerine geldik. Sizlerin çalışmalarınızda üstün gayret göstereceğinize, fedakârca davranacağınıza, teşkilatımızın çalışmalarını daha da artıracağınızı, mahalle mahalle, kapı kapı Partimizin politikalarını anlatacağınıza, milletimizin derdi ile dertleneceğinize eminim. Çalışmalarınızda hepinize başarılar diliyorum. Gayret bizden takdir Allah’tandır.”şeklinde konuştu.

Avşar Pütürge ilçedinde de bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat’a, Pütürge Kaymakamı Erkan Savar’a ziyaretler gerçekleştiren Avşar, ilçe hakkındaki sorunları ve MHP’nin üzerine düşen tüm sorumlulukları ilçe için ellerinden gelen tüm fedekarlığı yapacaklarını dile getirdi. MHP İl Başkanı Avşar, Pütürge esnafını da tek tek gezerek, sorunlarını dinledi.

 

Son Güncelleme: 15 Nisan 2018 01:39

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN