Basın, milletimizin müşterek sesi, gözü, kulağıdır

Basın, milletimizin müşterek sesi, gözü, kulağıdır

PAYLAŞ
Malatya Haber, Pusula Malatya - Pusulamalatya

Anadolu Basın Yayın Birliği Malatya Şube Başkanı Filiz Yavuzkurt, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
Doğru ve tarafsız bilgiye kısa sürede ulaşmamızı sağlayan gazetecilik mesleğinin, bu anlamda sorumluluğunun da büyük olduğunu belirten Başkan Yavuzkurt; "Basın, milletimizin müşterek sesi, gözü, kulağıdır” dedi.
Başkan Yavuzkurt; “Gazetecilik; fedakârlık, sorumluluk isteyen ve zor şartlar altında yapılan önemli bir meslektir. Meslek ilkeleri ve değerlerini ön planda tutarak kamuoyunu doğru bilgilendiren, görevlerini büyük bir emek ve hassasiyetle yerine getiren basın mensuplarımızın çalışmaları takdire şayandır. Malatyamızın,  gelişmesinde, hemşehrilerimizin doğru habere ulaşmasında katkılar sunan değerli basın mensubu arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. 10 Ocak 1961'de 212 sayılı kanun ile yürürlüğü girerek kutlanmaya başlanan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde, tüm basın camiasının Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyor, sağlık, huzur ve başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.
 

Pusulamalatya

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN