Etiketler

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Ekici'nin Anneler günü mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Ekici'nin Anneler günü mesajı

Milletvekili Fendoğlu, iyi tarım uygulamaları genelgesinin tekrar gözden geçirilmesini istedi

Milletvekili Fendoğlu, iyi tarım uygulamaları genelgesinin tekrar gözden geçirilmesini istedi

Başkan Avşar'ın Türk Dil Bayramı Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar , ’26 Eylül Türk Dil Bayramı’ dolayısıyla mesaj yayımladı.

MHP Teşkilatından Başkan Gürkan’a Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu beraberinde İl Başkanı Bülent Avşar ve parti yönetimiyle birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a bayram ziyaretlerinde bulundular.

Başkan Avşar İstanbul'da Federasyon Başkanları İle Biraraya Geldi

MHP(Milliyetçi Hareket Partisi) Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar ve beraberindeki yönetimi ile İstanbul'da seçim çalışmalarına devam ediyor.

Başkan Çiçek'in Özal'ı Ve Fendoğlu'nu Anma Mesajı

MHP(Milliyetçi Hareket Partisi) Malatya İl Kadın Kolları Başkanı Selma Çiçek

Fendoğlu'nun Kandil Mesajı

MHP (Milliyetçi Hareket Partisi)Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı

MHP Malatya Milletvekili Fendoğlu'nun Nevruz Bayramı Kutlama Mesajı

MHP(Milliyetçi Hareket Partisi)Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu,Nevruz Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Fendoğlu'nun Kandil Mesajı

MHP(Milliyetçi Hareket Partisi) Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, üç ayların başlangıcı olan ‘Regaib Kandili’ dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak,üç ayların tüm Müslüman alemine hayırlı olması temennisinde bulundu.

31 mart'ta huzur, kardeşlik, refah, beka ve milli birlik öne çıksın diyoruz

MHP(Milliyetçi Hareket Partisi)Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar, Cumhur İttifakı Akçadağ Belediye Başkan Adayı Mustafa Kırteke’nin seçim bürosunun açılışına katıldı.

Kuluncak'tan Cumhur İttifakı'na tam destek

AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi arasında kurulan Cumhur İttifakı kapsamında, Kuluncak İlçesi'nde seçim bürosu açıldı. Vatandaşlar, Kuluncak İlçesi'ndeki Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Erhan Cengiz'e tam destek vereceklerini ifade ettiler.

MHP Kadın Kolları’ndan Anlamlı Kutlama

MHP(Milliyetçi Hareket Partisi) Malatya Kadın Kolları İl Başkanlığı, parti il binasında anlamlı bir etkinliğe imza attı.

MHP Kadın Kolları’ndan Hz.Ali’nin şehadeti ile ilgili seminer

MHP(Milliyetçi Hareket Partisi) Malatya Kadın Kolları İl Başkanı Selma Çiçek ve yönetimi parti il binasında HZ.Ali(r.a) şehadeti münasebetiyle seminer düzenledi.

Belediye Başkanı Çınardan MHP’ye Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Teşkilatını ziyaret eden AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkanı ve adayı Mehmet Çınar,

Ali Uslu’dan TYGD’ ye Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ağın Belediye Başkan Adayı Ali Uslu, Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği Doğu Anadolu Bölge Başkanı Said Yalçın ve yönetimini ziyaret etti.

Ali Uslu’dan Abyb’ Ye Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ağın Belediye Başkan Adayı Ali Uslu, Anadolu Basın Yayın Birliği (ABYB) Malatya Şube Başkanlığını ziyaret etti.

MHP’li Avşar, ‘Kötü Günler El Birliği İle Aşılacaktır’

Ülkenin oldukça zor bir dönemden geçtiğini ifade eden Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı R. Bülent Avşar “Cumhur ittifakı Türkiye Cumhuriyetinin geleceği için oldukça önemlidir” dedi.

Mustafa Kılınç MHP’DEN Meclis Üyesi Aday Adayı Oldu

Mustafa Kılınç, 2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler için Milliyetçi Hareket Partisi’nden Meclis Üyeliğine aday adayı oldu.

Emin Adımlarla Başkan Samanlı

Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatı Malatya İl ve İlçe Başkanlarıyla büyük gayretler ve emin adımlarla yürümeye devam ediyor.

MHP Malatya İl Yönetiminden TYGD’ye Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar, İl Başkan Yardımcısı Burhan Kılıç, İl Başkan Yardımcısı Ali Avcı, Mhp Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı ve beraberindeki İl yöneticileri ile birlikte Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği Doğu Anadolu Bölge ve İl Başkanlığını ziyaret etti.

MHP Malatya İl Yönetiminden Abyb’ye Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Bülent Avşar, İl Başkan Yardımcısı Burhan Kılıç, İl Başkan Yardımcısı Ali Avcı, Mhp Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı ve beraberindeki İl yöneticileri ile birlikte Anadolu Basın Yayın Birliği Malatya Şube Başkanlığını ziyaret etti

Şavluğ Çalışmalara Hızlı Başladı

İşadamı Darendeli Hulusi Şavluğ, doğduğu ilçeye hizmet etmek adına, Yerel seçimler öncesi MHP(Milliyetçi Hareket Partisi) Darende'den aday adaylığını açıklayarak, çalışmalara başladı.

İhracat 1 Milyar Dolar Yükselecektir.

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ MALATYA İL BAŞKANLIĞINDAN MALATYA’DA EXİMBANK İRTİBAT BÜROSUNUN AÇILMASI İLE

MHP' den Yeşil Pasaport Önerisi

Milliyetçi Hareket Partisi ,Malatya il başkanından İmalatçı sanayicilere Yeşil Pasaport önerisi.

Milletvekili Fendoğlu, Beydağı Mahallesi'nde sorunları dinledi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, Beydağı Mahallesi'nde mahallelilerle bir araya gelip, sorunları dinledi.

Fendoğlu, Hacı Bektaş-ı Veli Vakfı'nın aşure etkinliğinde

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, Malatya Hacı Bektaş-ı Veli Kültür Merkezi Vakfı tarafından Muharrem ayı dolayısıyla düzenlenen aşure etkinliğine katıldı.

MHP'li Fendoğlu'ndan, istişareler

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, sebze, et ve balık pazarını gezdi, esnafların sorun taleplerini dinledi.

MHP Malatya'da Bayramlaşma

Kurban Bayramının ikinci gününde Malatya Milliyetçi Hareket Partisinde Bayramlaşma töreni düzenlendi.

MHP'li Fendoğlu'ndan, yaralanan taraftarlara ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu

MHP Malatya İl Başkanı Avşar MTB Başkanı Özcan'a ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanı Ramazan Bülent Avşar ve il yönetimi Malatya Kayısı Borsa Başkanı Ramazan Özcan’ı ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.