Etiketler

Gelecek Kuşaklara Güzel Bir Miras Bırakmalıyız

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Zeynel Abidin Türbesi'ndeki Abdal Musa Lokma gününe katıldı

Başkan Güder, Abdal Musa Birlik Lokması Günü’ne Katıldı

Başkan Güder, Abdal Musa Birlik Lokması Günü’ne Katıldı

Rektör Karabulut, Ankara Kitap Fuarında İmza Gününe katıldı

Rektör Karabulut, Ankara Kitap Fuarında İmza Gününe katıldı

Vali Baruş Elazığ’da Düzenlenen FKA Yönetim Kurulu Toplantısına Katıldı

Vali Baruş Elazığ’da Düzenlenen FKA Yönetim Kurulu Toplantısına Katıldı

7’den 77’ye Aşure Etkinliği

Başkan Güder Engelsiz Yaşam Merkezinin Aşure Etkinliğine Katıldı

Proje ile 6 Yerleşim Yerinin Su İhtiyacı Karşılandı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Gertan İçme Suyu projesinin hizmete açılması için düzenlenen açılıştörenine katıldı.

Vali Baruş Gertan İçme Suyu Projesini Yerinde İnceledi

Vali Aydın Baruş, vatandaş devlet işbirliğiyle yaptırılan cazibeli Gertan İçme Suyu projesinin hizmete açılması için düzenlenen açılış törenine katıldı.

Çalık: “Milletimizi için çok çalışmak zorundayız”

AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık, AK Parti Yeşilyurt ve Battalgazi Belediye Meclis Üyeleri ile ayrı ayrı yapılan Grup Toplantılarına katıldı.

Ünlülerin drift heyecanı

DRİFTE olan tutkusuyla tanınan ünlü DJ Doğukan Manço, manken Itır Esen ve oyuncu İlayda Alişan Red Bull Car Park Drift’in Türkiye Finali’ne katıldı.

Vali Baruş Kayısı Festivali Bilgilendirme Toplantısına Katıldı

Bu yıl 23’ncüsü düzenlenecek olan Kayısı Festivali için bilgilendirme ve istişare toplantısı düzenlendi.

Avşar Bağcılar'da Sevgi Seli İle Karşılandı

AVŞAR BAĞCILAR'DA KAYSI FESTİVALİNE KATILDI

Avşar'dan Pençe Operasyonu Açıklaması

Türk Silahlı Kuvvetlerinin Irak'ın kuzeyindeki Hakurk bölgesinde başlattığı Hava ve kara operasyonu ile ilgili bir açıklama yapan MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar, 'Özel eğitimli komandoların katıldığı ve bu operasyonun uzun süreceği ,bu operasyonun sadece terörist imhası anlamına gelmediğini ' dile getirdi.

Başkan Güder, Gençlerle Buluştu

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Malatya Gençlik Federasyonu tarafından düzenlenen ‘Birlik ve Beraberlik Buluşması’na konuşmacı olarak katıldı.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Keçiören’de Düzenlenen Mitinge Katıldı.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Keçiören’de düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, vatandaşların Regaip Kandili’ni, mitinge katılan kadınların da Dünya Kadınlar Gününü kutladı Oktay: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını alandakilere ilett

31 mart'ta huzur, kardeşlik, refah, beka ve milli birlik öne çıksın diyoruz

MHP(Milliyetçi Hareket Partisi)Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar, Cumhur İttifakı Akçadağ Belediye Başkan Adayı Mustafa Kırteke’nin seçim bürosunun açılışına katıldı.

Vali Baruş Okul Yöneticileriyle Değerlendirme Toplantısı Düzenledi

Vali Aydın Baruş, 2018-2019 eğitim öğretim yılı 2. Dönem değerlendirme toplantısına katıldı.

Vali Baruş, Kızılay Malatya Şubesi Olağan Genel Kurul Kongresine Katıldı

Vali Aydın Baruş, Kızılay Malatya Şube Başkanlığı seçimi için düzenlenen kongreye katıldı.

Esenlik Marketlerin 46. şubesi Yıldıztepe Mahallesi Yeşilçam Caddesi’nde açıldı.

Farklı konseptte hazırlanan ve oldukça büyük bir alanda hizmet verecek olan marketin açılışına çok sayıda vatandaş katıldı. Yeni şubeye özel indirimler yapıldı. Açılışa katılan vatandaşlar, ucuz fiyatlarla alışveriş yaptı.

Başkan Akın Doğanşehir'de Yetiştiriciler ile Bir Araya Geldi

Malatya Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği tarafından yeni teşvik destekler, sorun sıkıntılar hastalıklar ve projeler ile ilgili Doğanşehir’de toplantı yapıldı. Doğanşehir ilçe milli eğitim binasında düzenlenen toplantıya Tarım ve Orman İlçe Müdürü Emre SÜLÜ ve teknik personelleri, Malatya Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı İhsan AKIN ve birlik teknik personelleri, Muhtarlar ve yetiştiriciler katıldı.

Türkiye Ekonomi Şurası

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen “Türkiye Ekonomi Şurası” pazartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşti. Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu üyesi Oğuzhan Ata Sadıkoğlu da katıldı.

MHP Malatya Kadın Kollarından Anlamlı Konferans

MHP Malatya İl Kadın Kolları Taştepe ‘de Kadın Sağlığı ve özlük hakları üzerine konferans düzenledi. Konferansa yoğun ilgi olurken, Dr.Adil Zereyli ve Avukat Sevda Sürücü konuşmacı olarak katıldı.

Vali Baruş 'Yüz Hafız Yüz Yıldız, Yüzlerimiz Bin Olsun' Programına Katıldı

İl Müftülüğü tarafından “ Yüz Hafız Yüz Yıldız, Yüzlerimiz Bin Olsun” sloganıyla Battalgazi, Darende ve Yeşilyurt ilçelerinde eğitim alan 105 hafız için tören düzenlendi.

Sarıkamış Destanı: ‘Hiç Düşünmeden Ölüme Gittiler’

Vali Aydın Baruş, Sarıkamış Şehitlerinin 104’üncü yıldönümü anma programına katıldı.

Vali Baruş, Muhtarlarla Bağımlılıkla Mücadele Toplantısı Düzenledi

Vali Aydın Baruş, İçişleri Bakanlığının talimatları doğrultusunda uyuşturucu ile mücadele konusunda bilgilendirme ve değerlendirme yapmak amacıyla Kongre ve Kültür Merkezi Kemal Sunal Salonunda düzenlenen toplantıya katıldı.

Başkan Gürkan, Lokma Gününde Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Malatya Ali Kapısı Derneği tarafından düzenlenen Abdal Musa Birlik Lokması programına katıldı.

Başkan Gürkan, Abdal Musa Birlik Lokmasına Katıldı

AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Alevi Eşit Yurttaşlık Derneği tarafından düzenlenen Abdal Musa Birlik Lokması Günü’ne katıldı.

Doğanşehir MYO’da 'Kariyer ve Marka Sohbeti'

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Doğanşehir Vahap Küçük Meslek Yüksekokulu’nda düzenlenen “Kariyer ve Marka Sohbetleri” etkinliğine Doğanşehir belediye Başkanı ve aynı zamanda okulu yaptıran hayırsever Vahap Küçük konuk olarak katıldı.

Başkan Gürkan, ‘Minder Sohbetleri’ Programına Konuk Oldu

AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Gençlik ve Eğitim Derneği tarafından düzenlenen ‘Minder Sohbetleri’ programına katıldı.

Prof. Dr. Karabulut, ‘Türkiye Kadın Rektörler Toplantısına’ katıldı

Türkiye Kadın Rektörler Toplantısı İstanbul’da Özyeğin Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilirken, toplantıya Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut’ta katıldı.

Çalık; 'Engellilerimize yönelik engelleri tek tek kaldırdık'

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle düzenlemiş olduğu etkinliğe katıldı.