Sanayi ve Teknoloji İş Birliği Kurulu Toplantısı Düzenlendi

Sanayi ve Teknoloji İş Birliği Kurulu Toplantısı Düzenlendi

PAYLAŞ
Malatya Haber, Pusula Malatya - Pusulamalatya

Sanayi  ve  Teknoloji  Müdürlüğü  tarafından  düzenlenen  "Sanayi  ve

Teknoloji İş Birliği Kurulu (SANTEK)" 2021 yılı 2. dönem toplantısı

Vali Aydın Baruş başkanlığında düzenlendi.

İnönü Üniversitesi Senato Toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda, Sanayi ve Teknoloji İş Birliği Kurulu 2021 yılı son toplantısının hem ilimiz hem de ülkemiz için hayırlı işlere vesile olmasını temenni ederek sözlerine başlayan Vali Aydın Baruş,

“ Malatya Sanayi ve teknoloji işbirliği anlamında ilimizde gerçekleştirilecek çalışmalara rehberlik etme konusunda alacağımız kararlar sanayimizin gelişimine katkıda bulunacaktır” dedi.

Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Akif Gülaçtı tarafından Sanayi ve Teknoloji İşbirliği Kurulu (SANTEK) hakkında bilgilendirme sunumu yapılmasının ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi.

Toplantıya Vali Aydın Baruş, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Süleyman Serdar Karaca, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Latif Okyay, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Akif Gülaçtı, Ticaret İl Müdürü Ahmet Demirbağ, OSB Yönetimleri, FKA Genel Sekreteri Dr. Abdulvahap Yoğunlu, Müsiad, İş İnsanları ve Öğretim Üyeleri katıldı.
 

Pusulamalatya

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN