Sektörümüzde Kooperatifleşmeye Gideceğiz.

Sektörümüzde Kooperatifleşmeye Gideceğiz.

PAYLAŞ
Malatya Haber, Pusula Malatya - Pusulamalatya

Malatya Berberler Kuaförler ve Güzellik Salonları Odası seçimlerinde başkan adaylığını açıklayan güçlü aday Şener Eroğlu, seçim çalışmalarına devam ediyor. Sekörde Kooperatifleşmeye gideceklerini açıklayan Eroğlu;
"Esnaf ve sanatkârlarımızı heyecanlandıracak bir diğer projemiz ise kuracağımız bir kooperatif ile esnafımıza ucuz ve uygun koşullarda malzeme temini sağlamaktan esnaf ve sanatkârlarımıza maddi desteğe kadar birçok alanda katkı sağlamaktır. 
Kuracağımız kooperatif tüm meslektaşlarımıza hisse verip birlikte büyüyeceğiz. Kooperatifimiz dahilinde kendi ürünlerimizi üretip hem üretim sağlamış olacağız hem de ürünlerimizi daha uyguna almış olacağız ve bu alanda markalaşmış olmanın ilk adımını atmış olacağız.
Kooperatif dahlindeki üyelerimizin çocuklarına eğitim desteklerini sağlamak için burs desteği sağlamış olacağız. Böylelikle gelecek nesillerimizin temellerini oluşturacak öğrencilerimize bizde sektör olarak bir katkı sağlamış olacağız.
Birlik ve beraberlik duygusu çerçevesinde hareket ederek Bütün Berber kuaför ve güzellik salonları gelinlik ve fotoğrafçı esnafı Zanatkâr ustalarımız kardeşlerimiz Değerli meslektaşlarımız eşit ve paydaş bir anlayışla yaklaşacağımızı kimseyi kimseden ayırt etmeden söylemlerine fikirlerine saygı duyarak ötekileştirmeden ben değil biz anlayışıyla 
taahhüt ediyor söz veriyorum. " dedi.
 

Pusulamalatya

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN