Aşk ve Fedakarlık - Neval Kütük

Aşk ve Fedakarlık


Aşk, herkesin var olma sebebidir ve herkes aşık olmak ister. Aşkı yaşamayan, yaşamı da dolu dolu yaşayamaz. 

Gerçek aşk, cesurların işidir ve aşk cesaret ister. Çünkü gerçek aşk teslimiyet içerir. Aşık olduğunuz kişiye kendinizi teslim etmezseniz o zaman bu ilişki yıpranmaya mahkumdur. 

Aşk zenginleştirir, aşık olan kişi kendini yaşamın tüm güzelliklerine açar. Yaşam ona tüm güzellikleri yağdırmaya başlar. O zaman bereket yağmurları yağmaya başlar. Aşk insanı tazeler .

Eğer aşkın içinde kıskançlık, sahiplenme, hırs varsa işte o zaman o aşk, bencillik ile kirlenmiştir. Bitmeye mahkumdur. Gerçek aşk ise hiç bir zaman bitmez. 

Dünya Değişim Akademi’sinde bilimsel tekniklerle uygulanan “Aşk Sanatı Değişim Programı”sayesinde gerçek aşkı ve nasıl yaşayacağınızı  keşfedeceksiniz.
Gerçek aşkı yaşayınca kendinizi bulacaksınız. Kendinizi sevecek, affedecek sonra ise herkesi kalbinizi açacaksınız. 

“Aşk Sanatı Değişim Programı”nın  işleyişinden biraz bahsedelim. Bu program 8 çalışmadan oluşuyor. Her çalışma kırkbeş dakika  sürüyor.  Her çalışmada “aşk” ile ilgili derin,  kapsamlı teorik bilgilendirmeler ve pratik uygulamalar yapılıyor.  Pratik uygulamalar ise nefes, vücut çalıştırma teknikleri ve gevşeme tekniklerini kapsıyor. Her çalışmanın uygulanışı dinamik olup, teknikler ardı sıra gelen duruşlardan oluşuyor.   

Değişim Teknikleri Değişim Uzmanları rehberliğinde bilimsel, sistematik ve yöntemli şekilde  uygulanıyor. Beden hareketleri nefeslerle birlikte dinamik uygulandığında duygu ve  düşünceler yatışıyor. Geçmiş ve gelecekle ilgilenmiyorsunuz. Bu da anda ve şimdi kalmayı kolaylaştırıyor. Bedendeki uyuşukluk gidiyor. Böylece canlanıyorsunuz ve enerjiniz yükseliyor.

Beklentisizce sevmeye ve vermeye başlayınca aşk sizi mutlulukların zirvesine taşıyacak. Özgürce kararlar verebileceksiniz. Olgun insan olmanın yolu da aşık olmaktan geçer. 

“Aşk Sanatı Değişim Programı” ile kendinizi olduğu gibi kabulleneceksiniz. Doğal ve kendiniz olacaksınız. Aşk sayesinde farkındalığınız gelişecek ve eylemleriniz daha bilinçli olacak. 

Sizin içinizde aşk dolu bir varlık var. O yüzden aşkı dışarda aramayın. Aşk içinizde. Önce içinizdeki aşkı keşfedin ve herkesi, herşeyi aşkla kucaklayın. 

Neval Kütük
Değişim Uzmanı
Dünya Değişim Akademisi
www.dunyadegisimakademisi.com
nevalkutuk77@gmail.com
0530 877 06 04

nevalkutuk77@gmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!

Yorumlar / 4

 • Sema İslim | 25 Şubat 2021 20:16

  Bu değişim programını aldım ben..harikulade bir program..tavsiye ederim herkese

 • Saniye Bulut | 25 Şubat 2021 18:47

  Çok değerli farkındalıklar...

 • şirvan yücel | 25 Şubat 2021 17:09

  Muhteşem bilgiler ????

 • Sezgi Güçlü | 25 Şubat 2021 17:02

  Aşk dünyadaki en güzel şey

YAZARIN SON 5 YAZISI
12Ağs

BAŞARININ SIRRI: TEK ODAKLI ZİHİN

28Tem

Stres Kurtuluşu

15Tem

Duygu Sessizliği

03Tem

Teslimiyet Güneşi..!

26Haz

Duygu İfadesi