Yeni Malatyaspor,birlik ve beraberlik istiyor Adil Gevrek..! - Said Yalçın

Yeni Malatyaspor,birlik ve beraberlik istiyor Adil Gevrek..!


Yeni Malatyaspor'da olumlu gelişmeler sonucunda, taraftarlardan tutunda şehrin ileri gelen  iş insanları, stk'lar, dernekler hepsi 'Birlik ve Beraberlik' konusunda tek yumruk olmuş durumda.Dün akşam saatlerinde Malatya Cadde Haber sitesinde çıkan , 'YMS de 12 maçlık sulh' başlığı adı altındaki habere her kesimden destek gelmeye devam ediyor..

Hafta sonu Cumartesi sahamızda karşılaşacağımız Gaziantepspor maçının ehemmiyeti oldukça gizemli. İrfan Buz ve ekibinin tekrar işin başına geçmesi olumlu tepkiler ile karşılanırken, dün itibari ile kötü gidişatın sonrası Yeni Malatyaspor'da, şehrin ileri gelenleri bir istişare toplantısı düzenlemiş ve bu toplantının tüm detayları Adil Gevrek ile paylaşılırken , heyet ve kulüp başkanı her konuda birlik ve beraberliği sağlarken, Antep maçı öncesi hem futbolculara , hem taraftarlara hemde şehrin ileri gelenlerine rahat bir nefes aldırmış durumda. Herkes biliyor ki, Malatya kenti birlik ve beraberliği sağladığı sürece önüne çıkan tüm engelleri takır takır geçecektir.

Oysaki sezon başında Adil Gevrek iyimser olsaydı, herkese kafa tutmasaydı,Camiayı birleştirme yönünde önemli adımlar atsaydı, Eleştiri konusu olan Tek Adamlık mantalitesinden vazgeçseydi,Şehrin basınından , taraftarına siyasetçisinden, yerel yöneticisine herkesi param parça edeceğine her daim istişare yoluna gitmiş olsaydı şu anda inanın liderliğe giden bir takım hüviyetinde olurduk.

12 Maçlık bir sulh yapıldı. Bu sulh'u Adil Gevrek ve yönetimi bu haftadan itibaren bu benim adamım şu senin adamın mantalitesini bırakarak, herkesi kucaklayacak bir anlayış ile kendisine verilen bu güzel şans için, herkesi birlik ve beraberliğe çağırmalı ve akabinde yerel basın ve futbol yazarları ile har daim istişareler içinde olarak, barış ilan etmeli. Malatyaspor kenti aslında çok da şey istemiyor Adil Gevrek ve yönetiminden. Şeffaflık istiyor, Güven istiyor, buda dediğimiz gibi birlik ve beraberlik kavramından geçmektedir.

Sulh sonrası sosyal medyada harika bir ambiyans oluştu. En azından 12 maçlık sulh ile bu haftadan başlayacak başarı çizgisinin gelişeceğine inanmaktayım. Yerel yöneticilerden iş insanlarına ve akabinde taraftarına , herşeyden önemlisi de yerel basına çok ama çok büyük uğraş verici işler düşmekte. Teknik Heyete ve 12 maçlık serüvene destek olma mecburiyetimizin olduğunu hatırlatarak, Cumartesi iç saha karşılaşmasından başlıyarak olumsuz görüşleri, fikirleri bir kenara atıp 'Tek Yumruk' olarak Malatyalı'nın gücünü dosta düşmana göstermek olacaktır.

Rast gele Buz adam, Rast gele Kaplanlar.

malatyacadde44@gmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
23Tem
17Tem

Malatya Futboldan Tiksindi..!

04Haz
21May

İşkence Sona Erdi..!

24Nis

Hakemlerin Ligi …!