Başkan Zelyurt'un Cumhurbaşkanı Erdoğan ile 'Doğanşehir' Sohbeti

Başkan Zelyurt'un Cumhurbaşkanı Erdoğan ile 'Doğanşehir' Sohbeti

PAYLAŞ
Malatya Haber, Pusula Malatya - Pusulamalatya

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, Ankara Kızılcahamam’da Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nda, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü.
        Belediye Başkanı Durali Zelyurt, toplantının ikinci gününde Belediye Başkanlarına hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan ile toplantı sonrası görüşerek, Doğanşehirlilerin selamını iletti.
        Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, toplantı ile ilgili yaptığı açıklamada birlik ve beraberlik mesajı vererek şu sözlere yer verdi.
“Cumhurbaşkanımız  ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığımız görüşmede Rahmetli Vahap Küçük Başkanımız ile beraber olduğu tabloyu hediye ettim. Yeni Doğanşehir Hastanemiz hakkında bilgiler vererek Hastane açılışı için kendilerini ilçemize davet ettim. Cumhurbaşkanımıza Doğanşehirli hemşerilerimin selamını iletip Doğanşehir'imiz hakkında kısa bilgiler aktardım. Kendisi de tüm Doğanşehir halkına en içten selamlarını gönderdi. El ele, kol kola, gönül gönüle vererek çalışmaya ve bu millete hizmetkâr olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Pusulamalatya

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN